Nadmorski sylwester

Koszt pobytu: od 149zł / 2 osoby / doba
Nowy Rok przywitaj w Jastrzębiej Górze

W ramach pakietu pobytowego Nadmorski sylwester oferujemy:

  • min. 2 doby w komfortowym apartamencie Standard lub Familijnym
  • nieograniczony dostęp do Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu
  • miejsce parkingowe na terenie obiektu
  • przedłużenie doby hotelowej w dniu wymeldowania do godziny 15:00
  • animacje dla najmłodszych Gości (przy min. 5 dzieciach)
  • wspólne, noworoczne ognisko (przy sprzyjających warunkach atmosferycznych)
  • możliwość zamówienia śniadania regionalnego w promocyjnej cenie 15 zł za osobę*
  • możliwość przedłużenia pobytu z rabatem 50% następnej doby (maksymalnie 2 doby)
  • możliwość powiększenia pakietu o kameralną zabawę sylwestrową w stylu gorących Hawajów dnia 31.12, a w ramach zabawy:

Owocowy, egzotyczny welcome drink, niezapomniana zabawa z profesjonalnym DJ do białego rana z wieńcami hawajskimi, gorące i zimne dania, bufet przekąsek zimnych oraz alkohol (pół litra wódki na parę) z napojami, noworoczne śniadanie dnia 01.01.2019 roku


*śniadania dostarcza zewnętrzna firma cateringowa w hermetycznie zamkniętych pudełkach. Śniadania serwujemy między godziną 7 a 8 rano, bezpośrednio pod drzwi apartamentu


Podstawowe informacje

W ramach pakietu oferujemy minimum 2 doby w apartamencie typu Standard lub Familijnego. Każdy z naszych apartamentów posiada aneks kuchenny, prywatną łazienkę oraz balkon oraz dostęp do Internetu Wi-Fi. Apartamenty Familijne posiadają dodatkową sypialnię z podwójnym łóżkiem. W ostatni dzień pobytu oferujemy przedłużenie doby hotelowej do godziny 15:00. Do pakietu można dokupić udział w kameralnej zabawie w ostatni wieczór 2018 roku. Wspólnie będziemy bawić się przy muzyce z profesjonalnym DJ w stylu hawajskim. Przez cały wieczór dostępne będą ciepłe i zimne posiłki, a także zimny bufet. Na każdą parę dostarczamy pół litra wódki. Nie zabraknie gorących, egzotyczny akcentów!

Na zewnątrz

Przy sprzyjającej aurze, w pierwszy dzień 2019 roku przygotowujemy wspólne ognisko na świeżym powietrzu, z pieczeniem regionalnych specjałów oraz muzyką. W miarę dostępności oferujemy również możliwość wynajęcia rowerów - bez limitów czasowych. Zapraszamy również do skorzystania z atrakcji na zewnątrz obiektu, które pomożemy zorganizować, jak połowy dorsza na otwartym morzu. Miejsce parkingowe na terenie obiektu jest nieodpłatne.

Wewnątrz

Wewnątrz - atrakcje dla Najmłodszych! Zapraszamy do pozostawienia Dzieci do wspólnej zabawy przy zorganizowanych animacjach. A Ty, rodzicu, wypoczywaj! Do apartamentu można zamówić śniadanie, w promocyjnej cenie 15 zł za osobę. Posiłki dostarczamy między godziną 7 a 8 pod drzwi apartamentu. Śniadania przygotowuje zewnętrzna firma cateringowa, a serwowane jest w hermetycznie zamkniętych opakowaniach.

Newsletter

Nie daj się wyprzedzić - dowiaduj się o nowościach pierwszy!