Morskie Wakacje

Koszt pobytu: od 0zł / 2 osoby / doba
  • min. 2 noce w komfortowym apartamencie Standard
  • Bezpłatny parking
  • Internet bez ograniczeń
  • Szanty przy ognisku (przy min. 10 osobach i sprzyjającej aurze)
  • Grillowanie pod chmurką (przy min. 10 osobachh i sprzyjającej aurze)
  • Rodzinne warsztaty i animacje dla dzieci i dorosłych
  • Pokazy i degustacje w wybrane dni tygodnia
  • Możliwość zamówienia pysznego, regionalnego śniadania do apartamentu

Podstawowe informacje

W ramach pakietu oferujemy min. 2 doby w komfortowym apartamencie typu Standard lub Familijnego. Każdy apartament wyposażony jest w sofę rozkładaną, aneks kuchenny, prywatną łazienkę oraz balkon, stół z krzesłami i zawieszony telewizor. W apartamentach typu Familijnego znajduje się dodatkowo osobna sypialnia, powiększony aneks kuchenny, balkon oraz strefa dzienna. Każdy apartament oraz części wspólne posiadają nielimitowany dostęp do sieci Wi-Fi, a na każdego z naszych Gości czeka darmowe miejsce parkingowe. Na zamówienie dostarczamy do apartamentu pyszne, regionalne śniadanie.

Na zewnątrz

Morskie Wakacje spędź na zewnątrz! W miarę sprzyjających warunków atmosferycznych i minimum 10 osobach na terenie obiektu oferujemy wspólne szanty przy ognisku w stylu regionalnym lub przy grillu, w zależności od dnia tygodnia. Na zewnątrz proponujemy również pokazy i animacje dla dzieci i dorosłych. Dla aktywnych będzie możliwość wynajmu rowerów lub kijków do Nordic Walking.  Osobną atrakcją zewnętrzną będzie zewnętrzny ogródek lifestylowy, który będzie na terenie obiektu. W ramach ogródka odbędą się między innymi: turnieje plażowej piłki nożnej i piłki siatkowej, do tego będzie można skorzystać z baru zewnętrznego oraz miejsca do spokojnego spędzenia czasu na leżakach. O bezpieczeństwo najmłodszych zadbają animatorzy, a o ich dobrą zabawę - Strefa Dzieciaka.

Wewnątrz

Wewnątrz obiektu - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej! Zapraszamy do wspólnego kibicowania w Sali Telewizyjnej, z 65\\\\\\\\\\\\\\\" ekranem. Poza tym czeka na Was sala zabaw dziecięcych, a w razie niepogody - zaprosimy pokazy i animacje do środka.

Newsletter

Nie daj się wyprzedzić - dowiaduj się o nowościach pierwszy!