Dłuuuuugi Weekend Majowy

Koszt pobytu: od 220zł / 2 osoby / doba
  • 2 noce w komfortowym apartamencie Standard
  • Bezpłatny parking
  • Internet bez ograniczeń na strefach ogólnodostępnych
  • Majowe grillowanie pod chmurką (przy min. 10 osobach w obiekcie i sprzyjającej aurze)
  • Rodzinne warsztaty i animacje dla dzieci i dorosłych
  • Pokazy i degustacje w wybrane dni tygodnia
  • Możliwość zamówienia pysznego, regionalnego śniadania do apartamentu

Podstawowe informacje

W ramach pakietu oferujemy 2 doby w komfortowym apartamencie typu Standard lub Familijnego. Każdy apartament wyposażony jest w sofę rozkładaną, aneks kuchenny, prywatną łazienkę oraz balkon, stół z krzesłami i zawieszony telewizor. W apartamentach typu Familijnego znajduje się dodatkowo osobna sypialnia, powiększony aneks kuchenny, balkon oraz strefa dzienna. Części wspólne posiadają nielimitowany dostęp do sieci Wi-Fi, a na każdego z naszych Gości czeka darmowe miejsce parkingowe. Na zamówienie dostarczamy do apartamentu pyszne, regionalne śniadanie.

Na zewnątrz

Długi Weekend Majowy to doskonały czas na zewnętrzny wypoczynek! Już przy 10 osobach na terenie obiektu i sprzyjającej aurze organizujemy wspólne, majowe grillowanie na świeżym powietrzu, a dla najmłodszych – zewnętrzne zabawy i animacje. Posiadamy też kijki do Nordic Walking, które można nieodpłatnie wynająć. Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia rowerów, z której również można skorzystać!

Wewnątrz

W przypadku niesprzyjającej pogody prowadzimy animacje dla dzieci i dorosłych w Sali Zabaw, a w tym między innymi kalambury, seanse filmowe, malowanie buziek. Dla dorosłych w wybrane dni tygodnia oferujemy pokazy i degustacje.

Newsletter

Nie daj się wyprzedzić - dowiaduj się o nowościach pierwszy!