Długi Weekend Halloween

Koszt pobytu: od 149zł / 2 osoby / doba

Strasznie tani weekend w Residence Jastrzębia Góra!

W ramach pakietu pobytowego Długi Weekend Halloween oferujemy:

  • min. 2 doby w nowoczesnym apartamencie Standard lub Familijnym
  • codzienne śniadania dla każdej osoby
  • miejsce parkingowe na terenie obiektu
  • nieograniczony dostęp do Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu
  • zabawy zorganizowane dla najmłodszych Gości
  • wspólne ognisko z pieczeniem regionalnych specjałów w miarę sprzyjających warunków atmosferycznych i przy min. 10 osobach na terenie obiektu
  • przedłużenie doby hotelowej w dniu wymeldowania do godz. 15:00

*śniadania dostarcza zewnętrzna firma cateringowa w hermetycznie zamkniętych pudełkach. Śniadania serwujemy między godziną 7 a 8 rano, bezpośrednio pod drzwi apartamentuPodstawowe informacje

W ramach pakietu oferujemy minimum 2 doby w apartamencie typu Standard lub Familijnego. Każdy z naszych apartamentów posiada aneks kuchenny, prywatną łazienkę oraz balkon, a także nieograniczony dostęp do Internetu Wi-Fi. Apartamenty Familijne posiadają dodatkową sypialnię z podwójnym łóżkiem. W ostatni dzień pobytu oferujemy przedłużenie doby hotelowej do godziny 15:00.

Na zewnątrz

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych i minimum 10 osobach na terenie obiektu organizujemy wspólne ogniska z pieczeniem regionalnych specjałów. Na terenie obiektu znajduje się również wypożyczalnia rowerów. Na terenie obiektu oferujemy również nieodpłatne miejsce parkingowe.

Wewnątrz

Wewnątrz - atrakcje dla Najmłodszych! Zapraszamy do pozostawienia Dzieci do wspólnej zabawy przy zorganizowanych animacjach. A Ty, rodzicu, wypoczywaj! Do apartamentu można zamówić śniadanie, w promocyjnej cenie 15 zł za osobę. Posiłki dostarczamy między godziną 7 a 8 pod drzwi apartamentu. Śniadania przygotowuje zewnętrzna firma cateringowa, a serwowane jest w hermetycznie zamkniętych opakowaniach.

Newsletter

Nie daj się wyprzedzić - dowiaduj się o nowościach pierwszy!