Andrzejkowy Weekend

Koszt pobytu: od 149zł / 2 osoby / doba
Wieczór z zabawą pełną magii i wróżb

W ramach pakietu pobytowego Andrzejkowy Weekend oferujemy:

  • pobyt w nowoczesnym apartamencie typu Standard lub Familijnego
  • codzienne śniadania dla każdej osoby*
  • miejsce parkingowe na terenie obiekt
  • nieograniczony dostęp do Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu
  • wspólne ognisko z pieczeniem regionalnych specjałów (przy sprzyjających warunkach atmosferycznych i min. 10 osobach na terenie obiektu)
  • przedłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu do godziny 15:00
  • możliwość dokupienia wspólnej, kameralnej zabawy w wieczór Andrzejkowy, w ramach której oferujemy:

dania ciepłe i zimne, zabawę od godziny 20.00 przy muzyce, którą poprowadzi profesjonalny DJ Mateo, wspólne, andrzejkowe zabawy z wróżbami i konkursami, welcome drink dla każdej osoby


*śniadania dostarcza zewnętrzna firma cateringowa w hermetycznie zamkniętych pudełkach. Śniadania serwujemy między godziną 7 a 8 rano, bezpośrednio pod drzwi apartamentu

Podstawowe informacje

W ramach pakietu oferujemy minimum 3 doby w apartamencie typu Standard lub Familijnego. Każdy z naszych apartamentów posiada aneks kuchenny, prywatną łazienkę oraz balkon oraz dostęp do Internetu Wi-Fi. Apartamenty Familijne posiadają dodatkową sypialnię z podwójnym łóżkiem. W ostatni dzień pobytu oferujemy przedłużenie doby hotelowej do godziny 15:00. Do pakietu można dokupić udział w kameralnej zabawie w andrzejkowy wieczór. Wspólnie będziemy bawić się przy muzyce z profesjonalnym DJ Mateo, który wprowadzi nas w andrzejkowy klimat magii i wróżb. Do zabawy każda osoba otrzyma powitalny drink. Do tego będziemy serwować ciepłe oraz zimne dania, a także zimny bufet przekąsek.

Na zewnątrz

Raz w tygodniu, przy minimum 10 osobach na terenie obiektu oraz sprzyjającej aurze, przygotowujemy wspólne ognisko na świeżym powietrzu, z pieczeniem regionalnych specjałów oraz muzyką. W miarę dostępności oferujemy również możliwość wynajęcia rowerów - bez limitów czasowych. Zapraszamy również do skorzystania z atrakcji na zewnątrz obiektu, które pomożemy zorganizować, jak połowy dorsza na otwartym morzu. Miejsce parkingowe na terenie obiektu jest nieodpłatne.

Wewnątrz

Wewnątrz - atrakcje dla Najmłodszych! Zapraszamy do pozostawienia Dzieci do wspólnej zabawy przy zorganizowanych animacjach. A Ty, rodzicu, wypoczywaj! Do apartamentu można zamówić śniadanie, w promocyjnej cenie 15 zł za osobę. Posiłki dostarczamy między godziną 7 a 8 pod drzwi apartamentu. Śniadania przygotowuje zewnętrzna firma cateringowa, a serwowane jest w hermetycznie zamkniętych opakowaniach.

Newsletter

Nie daj się wyprzedzić - dowiaduj się o nowościach pierwszy!