Biznes i konferencje

Szanowni Państwo

Nowo otwarty Apart Hotel Residence w Jastrzębiej Górze nad Morzem Bałtyckim to miejsce, które łączy wygodę, ciszę i nieskrępowany wypoczynek.
W grudniu 2017 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji pierwsze 100 apartamentów, kameralną salę konferencyjną o powierzchni 70m2 oraz przestronny parking. Dalsze etapy rozwoju Residence Jatrzębia Góra przewidują rozbudowę obiektu o kolejne 100 apartamentów, restauracje, sale konferencyjne i strefę SPA.
Komfortowe i funkcjonalne wnętrza naszych apartamentów zaprojektowane zostały z myślą o Państwa wygodzie. Residence to nowe rozwiązania dla firm szukających ciekawych miejsc i przestrzeni dla organizacji spotkań biznesowych.

DLACZEGO JASTRZĘBIA GÓRA?

Położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego Jastrzębia Góra jest jedną z najciekawszych miejscowości polskiego Wybrzeża. Bliskość Morza Bałtyckiego, unikatowe wybrzeże klifowe i szeroka, piaszczysta plaża to doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju eventów integracyjnych i aktywności prozdrowotnych na świeżym powietrzu. Położenie Jastrzębiej Góry zapewnia zarówno bliskość atrakcji turystycznych, jak i bogatą ofertę gastronomiczną, co sprzyja poznawaniu bliższej i dalszej okolicy.

DLACZEGO APART HOTEL RESIDENCE W JASTRZĘBIEJ GÓRZE?

Dla grup zorganizowanych oferujemy 74 miejsca w funkcjonalnych apartamentach do pojedynczego wykorzystania oraz 36 miejsc w apartamentach z sypialnią i pokojem dziennym. Posiadamy salę konferencyjną dla 60 osób, duży parking oraz rozległe tereny wokół obiektu, które dają możliwość organizacji eventów w specjalnie przygotowanych strefach, takich jak: namioty sferyczne, stoiska, prezentacje wielkogabarytowe, wiaty i bufety grillowe. Dzięki współpracy z lokalną gastronomią i promotorami kaszubskiego folkloru przygotujemy dla Państwa unikatową ofertę, która będzie doskonałym dodatkiem do każdego spotkania biznesowo-integracyjnego lub motywem przewodnim planowanych spotkań
Naszą ofertę kierujemy do tych z Państwa, którzy cenią sobie swobodę oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdego Gościa. Chętnie przedstawimy Państwu szczegółową ofertę i odpowiemy na pytania kierowane pod numer telefonu 728 728 628 lub na email recepcja@residence.pl.

W ramach współpracy z lokalnymi instytucjami i promotorami folkloru kaszubskiego proponujemy pomoc w organizacji:
 imprez z kapelą kaszubską
 grilla i ogniska z pieczeniem specjałów kaszubskich
 przy sprzyjającej aurze kuligu lub przejażdżki wozami
 wycieczek po okolicy z przewodnikiem – rodowitym Kaszubem; najciekawsze miejsca w okolicy
 połowów dorsza na kutrach rybackich
 bankietów, obiadów, kolacji w restauracjach kaszubskich
 degustacji lokalnych napitek i specjałów
 i wiele innych, dostosowanych do Państwa oczekiwań

Newsletter

Nie daj się wyprzedzić - dowiaduj się o nowościach pierwszy!